Aplikace ušních svící

Použití ušních svící se řadí svým původem mezi orientální léčebné procedury. Její původ jde až ke kořenům starověké Persie. Už tenkrát hledali způsob, jak zklidnit svoji mysl a ulevit si od "těžké" hlavy.

Svíce jsou duté, nemají knot a bývají ručně vyrobené z kvalitního čistého včelího vosku a napuštěné vonnými silicemi z léčivých rostlin, podporujícími léčebný účinek. Hořením svíce v uchu dochází k prohřátí a mírnému podtlaku, jímž vzniká sací, komínový efekt. Následkem tohoto efektu se uvolňují a pronikají z těla na povrch zdraví škodlivé usazeniny a zbytky choroboplodných procesů, které se vysrážejí na vnitřní straně svíce. Stimuluje se přirozená tvorba ušního mazu.Teplo ze svíčky prohřívá i mikrosystém ucha a působí tak na reflexní zóny. Slabý podtlak vzniklý hořením a teplem se přenáší jako jemná masáž ucha, při které je slyšet uklidňující zvuk připomínající slabé praskání ohně v krbu.

Aplikace ušních svící se obecně doporučuje při :

opakujících se bolestech hlavy, napětí či tlaku v hlavě, ucpaných nosních, čelních, ušních dutinách, napomáhá odstranit pozůstatky zánětových procesů, příznivě ovlivňuje průběh nemocí z nachlazení, zlepšuje prokrvení ucha, uvolňuje toky energií v lidském těle, pomáhá při poruchách spánku a celkové relaxaci organismu, prevence nachlazení.

Výsledný účinek této osvědčené receptury je klientem pociťován jako příjemná relaxace, zlepšení sluchu, uvolnění tlaku v hlavě a uších, pročištění dutin. Vysoký efekt účinnosti je dosahován při pravidelném měsíčním preventivním používání.

Kontraindikace

při perforaci ušního bubínku a akutním zánětu ucha, při alergii na včelí produkty

Používané ušní svíce :

Ušní svíce Aurecon

  • Natural - napuštěné směsí včelího vosku, medu a parafinu
  • Plus - napuštěné směsí včelího vosku a parafinu

Ušní svíce Valentýnka s přídavkem silic léčivých rostlin

  • Meduňka citronová - nespavost, stres, deprese, velmi uklidňující
  • Máta kadeřavá - uvolňuje hleny, desinfikuje, vhodná při astmatu
  • Tea Tree - nejsilnější přírodní antibiotikum při prevenci chřipek, angíny a nachlazení, posiluje imunitu, zlepšuje náladu. Po zánětech, při problémech s ušima, u chronické rýmy, atp.